KONFERENCE o autopatii

Mgr. Jiří Čehovský Vás zve na setkání lidí, kteří používají autopatii. Půjde o mimořádnou příležitost vzájemného sdílení nejnovějších zkušeností a poznatků, a to formou referátů některých účastníků.

Autopatie je nová metoda a průběžně se vyvíjí, víme o ní s přibývajícími případy stále více, a to nám umožňuje léčit lépe a efektivněji. Stále více lidí se podílí na této nové zkušenosti. Jsou to především návštěvníci a absolventi mých speciálních kurzů, ale i samoléčitelé a léčitelé, praktikující podle knížek o metodě.

Každý případ autopatické léčby chronické (nebo i akutní) nemoci je individuální, v různých aspektech však připomíná mnohé jiné a umožňuje při vzájemném srovnání vyvozovat určité obecnější zákonitosti a poznatky.

Řada uživatelů autopatie již přislíbila své referáty. Máte možnost (nikoliv účastnickou povinnost) přispět také. Bude se jednat především o popisy případů. Nejen těch jednoduchých a bez pochyby úspěšných, ale i takových, které se hladce nevyvíjely, nebo takových, kde bylo nutno použít nové přístupy k léčení, jaké dosud nebyly popsány v knihách o autopatii. Referáty se mohou týkat také léčby rodinných příslušníků nebo sama sebe. Ke každému referátu bude otevřena moderovaná diskuze účastníků, každý bude mít příležitost vyjádřit svůj názor.

Mgr. Jiří Čehovský hodlá přednést zásadní referát, v němž si budu všímat především těchto obecnějších témat: Různé překážky v léčbě a jejich odstraňování; jemná volba potence; opakované podávání s ohledem na charakter a vývoj případu; vztah mezi léčitelem a léčeným; vztah autopatie k dalším metodám, především k homeopatii, k regulaci acidobazické (Jin-Jang) rovnováhy, apod. a jejich kombinace.

Vítáni jsou jak aktivní, tak i pasivní účastníci konference. Ti, kteří hodlají přednést své zkušenosti s autopatií, nejlépe formou popisu konkrétních případů, vyplní téma a očekávanou přibližnou délku svého příspěvku (trvání 5 ? 45 min) v přihlášce, která je součástí této pozvánky, případně přihlásí svůj příspěvek e-mailem nebo telefonicky organizátorovi akce.

Pro účastníky konference bude přichystáno o přestávce malé občerstvení zdarma.

K běžným cenám (a slevám) autopatických lahviček dle platného ceníku, bude navíc poskytována mimořádná sleva ve výši 10 %.

Organizační informace

Termín: sobota 31. 1. 2009 od 9 do 18 h (pauza na oběd 13 ? 14 h)

Místo konání: Gymnázium Na Zatlance 11, Praha 5 ? Smíchov


Dopravní spojení:
Metro B ? výstup stanice Anděl. Pak pěšky po Plzeňské ulici a třetí doleva je ulice Kováků, která se rozvětvuje ? vpravo je ulice Na Zatlance. Velkou budovu gymnázia hned uvidíte po pravé straně v kopci. Od metra je to cca 5 min. pěšky. Do stanice Anděl jedou také tyto tramvaje: č. 9, 10, 4, 7. Za rohem je další stanice tramvají 20, 12,14. Pro automobilisty je parkování v blízkosti gymnázia možné v omezené míře. Lze však využít podzemních garáží v centru Nový Smíchov (pod supermarketem Tesco).Vjezd do ulice Na Zatlance je z ulice Ostrovského.

Účastnický poplatek: 600 Kč (pro ty, kdo přihlásí a přednesou referát, je účast zdarma)

Účastníkem konference se stáváte uhrazením 600 Kč složenkou typu C na níže uvedenou adresu, nebo bezhotovostním převodem na účet: 0127232319/0800, variabilní symbol 0109 a zasláním vyplněné přiložené přihlášky poštou nebo e-mailem.

Prosíme, abyste neskládali na náš účet platbu v hotovosti (ať již na poště nebo v bance) ? nemůžeme ji pak identifikovat, neboť se na našem výpise z účtu neobjeví vaše jméno. Proveďte buď bezhotovostní převod bankovní, nebo pošlete peníze přiloženou složenkou typu C.

Přihlášku a platbu zašlete pokud možno do 27. 12. 2008. Při eventuální platbě na místě v hotovosti bude cena 800 Kč (Kromě účastníků ze Slovenska, kteří mohou zaplatit na místě bez navýšení ceny vzhledem k vysokým bankovním poplatkům, musí však též včas zaslat přihlášku.)


Přihlášky a informace:

Alternativa, Elišky Přemyslovny 380, 156 00 Praha 16 ? Zbraslav

Tel: 257 922 331, 257 899 205

E-mail: info@alternativa.cz

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Komentáře (8)

 • Obrázek uživatele Lída
  Lída (anonym)

  Máte někdo s touto metodou nějaké zkušenosti?

  Led 27, 2009
 • Obrázek uživatele eva
  eva (anonym)

  Na kurzu autopatie jsem slyšela případy vyléčení-až neskutečné.Pozitivní působení jsem cítila i na sobě-virózy jsem se zbavila za dva dny(obyčejně mívám deset dní),jinak chronicky marod nejsem.Mé okolí léčit nemohu-při zmínce o ředění vlastní sliny jakožto léčebné metodě se setkávám s nezájmem(v tom lepším případě,pokud mě rovnou nepovažují za blázna)

  Feb 15, 2009
 • Obrázek uživatele Ab
  Ab (anonym)

  Jo mám podobné zkušenosti. Někteří lidé než by vyzkoušeli, čemu nevěří, ale co jim zárove? nemůže nijak ublížit, budou raději trpět dál.

  Feb 16, 2009
 • Obrázek uživatele Ba
  Ba (anonym)

  Já jsem vyzkoušela,dokonce jsem 2krát investovala do předražené autopatické lahvičky,aby to jó bylo přesně jak má být.A nic - žádný účinek ani poprvé,ani podruhé.Ulehčilo se výrazně jen mé peněžence za 2 drahé autopatické lahvičky.Ale za blbost se platí,to je fakt.

  Feb 16, 2009
 • Obrázek uživatele eva
  eva (anonym)

  Ba-Blbost je tvrdit o něčem,že je blbost,pokud to nezafungovalo,jak jste si představovala.V prvé řadě si uvědomte,že problémy,zvlášť dlouhodobé nezmizí okamžitě.Pak záleží na dalších okolnostech a pokud se samoléčíte a autopatii toho moc nevíte,snadno uděláte chybu a vyhodíte zbytečně peníze za zkažené lahvičky.Ona je to metoda jednoduchá,ale problémem bývá odhadnout ředění,vědět,kdy ho opakovat,rozlišit revezní příznaky od nových,mít nad sebou nadhled a umět vyhodnotit svůj stav.Důležité je dělat si poznámky,jak se cítíte(lidi zapomínají na předchozí bolesti).Stav se zlepšuje obvykle podle Heringových zákonů(to je třeba znát),ale každý organismus je jiný a leckdy může reagovat nezvykle.Pokud jste dodržela návod na přípravu a nezanesla během procesu cizí informace,asi nevyhovovalo ředění-je dobré začít menší(podle vitality) a postupně zvyšovat.Tím nemůžete nic pokazit.Někteří zareagují pozitivně až na hodně vysoké,které je pak nutno dělat pod průtokovým filtrem.Chce to čas.

  Feb 18, 2009
 • Obrázek uživatele sun
  sun (anonym)

  dnes se už požívá dech místo slin

  Led 12, 2010
 • Obrázek uživatele Z latiny
  Z latiny (anonym)

  auto- = vlastní, -patie = chorobný stav. Výsledek si dosaďte sami.

  Led 12, 2010
 • Obrázek uživatele xz
  xz (anonym)

  I když jsem s klasickou homeopatií nadšená, tak tohle mi opakovaně nefunguje, je to ale dobrý nápad - podobné léčí podobné. Nefunguje to u slin.

  Led 18, 2010

Přidat komentář

Reklama

Reklama