IV. konference o autopatii

Přijďte si poslechnout nové poznatky o autopatické léčbě chronických nemocí, sdílejte své vlastní zkušenosti Praha 28. ledna 2012

Autopatii používá ke zlepšování svého zdraví a k léčení v rodině a v léčitelské praxi stále více lidí. Je praktikována buď jako samoléčba nebo jako odborné poradenství. Zkušenosti narůstají. Roste množství úspěšně léčených případů a také poznání o účincích autopatického preparátu. O tom, jak překonávat překážky, o optimální volbě potence a dávkování, o různých přístupech a strategiích vhodných pro určité podmínky a okolnosti. Referáty účastníků přednesené na minulých třech konferencích přesvědčivě ukázaly, že je možné dosáhnout při léčbě dlouhodobých tzv. nevyléčitelných potíží i zcela nepředpokládaných uzdravení. Zároveň dává autopatie možnost významného zlepšení kondice a životního pocitu u relativně zdravých lidí. Lze očekávat, že si stejně zajímavé referáty poslechneme i tentokrát. Přineste i vy své poznatky. Přispějte k vývoji nového léčebného oboru. Zpřístupněte ostatním to, co jste se při praktickém užívání autopatie o této metodě dozvěděli. Mohou to být nejen úspěchy, i když ty nás zajímají nejvíce, protože ukazují jak na to a také nás povzbuzují k další práci, ale i  zádrhele a problémy na autopatické cestě ke zdraví a při řešení obtížných a složitých případů. I z těch se můžeme mnohé naučit a diskutovat o nich. Stačí přednést své záznamy o vývoji případu. Případné poznámky či dotazy. Není nutný žádný řečnický či spisovatelský výkon. Jen holá fakta. Samozřejmě, pokud nechcete vystoupit se svými zkušenostmi, můžete se  zapojit do společné diskuze k referátům ostatních účastníků anebo “jen“ poslouchat.

Mám pro vás připravený referát o tom, jaké strategie a postupy se ukázaly vhodné pro různé situace. Popisy individuálních případů nám přiblíží dosud skryté možnosti autopatie a ukážou nám, jak bychom mohli ve vlastních podobných případech postupovat.

Věřím, že tato konference proběhne ve stejně pěkné pracovní atmosféře  jako ty minulé a těším se na setkání s vámi.

Mgr. Jiří Čehovský

Informace o autopatii naleznete na www.autopatie.cz

 


 

Organizační informace

Termín: sobota 28. 1. 2012 od 9 do 18 h (pauza na oběd 13 - 14 h)

Místo konání: Gymnázium Na Zatlance 11, Praha 5 - Smíchov (mapa zde)

Dopravní spojení: Metro B - výstup stanice Anděl. Pak pěšky po Plzeňské ulici a třetí doleva je ulice Kováků, která se rozvětvuje - vpravo je ulice Na Zatlance. Velkou budovu gymnázia hned uvidíte po pravé straně v kopci. Od metra je to cca 5 min. pěšky. Do stanice Anděl jedou také tyto tramvaje: č. 9, 10, 4, 7. Za rohem je další stanice tramvají 20, 12, 14. Pro automobilisty je parkování v blízkosti gymnázia možné v omezené míře. Lze však využít podzemních garáží v centru Nový Smíchov (pod supermarketem Tesco).Vjezd do ulice Na Zatlance je z ulice Ostrovského.

Pro účastníky konference bude opět přichystáno zdarma občerstvení a malý dárek.
Přihlášky k účasti podejte e-mailem, poštou, osobně, nebo se můžete přihlásit telefonicky.

Cena 700 Kč. Přihlaste se a platbu proveďte do konce roku 2011. Při případné pozdější přihlášce či platbě na místě cena 900 Kč.
    Pokud se rozhodnete přednést svůj referát, zašlete do konce roku stručný popis tématu a obsahu referátu s odhadem jeho délky. Doporučený rozsah referátu je 5 až 60 minut Vyrozumění o zařazení referátu do programu včas obdržíte. Pro aktivní účastníky, kteří přihlásí a přednesou referát, je účast zdarma.

Platbu proveďte složenkou typu C na níže uvedenou adresu, nebo bezhotovostním převodem na účet: 0126893369/0800, variabilní symbol 2801. Prosíme, abyste neskládali na náš účet platbu v hotovosti (ať již na poště nebo v bance) - nemůžeme ji pak identifikovat, neboť se na našem výpise z účtu neobjeví vaše jméno. Proveďte buď bezhotovostní převod bankovní, nebo pošlete peníze složenkou typu C na naši adresu.

Účastníci ze SR mohou zaplatit na místě v hotovosti bez navýšení ceny vzhledem k vysokým bankovním poplatkům, musí však též včas zaslat přihlášku.

Přihlášky a informace: 

Alternativa, Zbraslavské náměstí 461, 156 00 Praha 5

Tel: 257 922 331

E-mail: vanda.cehovska@alternativa.cz 

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Související produkty na 001shop.cz: 

Přidat komentář

Reklama

Reklama