Světově proslulá lektorka Brandon Bays v Praze představí unikátní metodu léčení

Brandon Bays je učitelkou v oblasti léčení těla a mysli. V roce 1992 jí byl diagnostikován nádor o velikosti basketbalového míče, který si sama vyléčila za necelých sedm týdnů, bez absolvování operací a bez použití jakýchkoliv léků. Na základě svých zkušeností vyučuje unikátní metodu zvanou Cesta (The Journey), která umožňuje lidem vyzkoušet účinnou léčbu emocionálních a fyzických problémů na buněčné bázi.

. Její zaměření zahrnuje mimo jiné psychoneurologickou imunologii, neurolingvistické programování, neuroasociativní úpravu, akupresuru, kinesiologii, iridologii a výživu. Cesta patří dnes mezi mezinárodně nejuznávanější, vysoce účinné léčebné procesy. 

Jak sama říká: „Léčení, kterým jsem si prošla, mi dalo mimořádný dar, možnost odhalit na první pohled jednoduchou, ale účinnou metodu, jejíž pomocí krok za krokem pronikneme do hloubky vlastního těla a jeho nekonečné moudrosti, k našemu duchovnímu potenciálu a spustíme plně léčivou sílu. Odkryjeme buněčné vzpomínky, ve kterých jsou uloženy emocionální, fyzické či duchovní bloky a my je pomocí Cesty můžeme uvolnit.

Současný výzkum v oblasti našich emocí jednoznačně prokázal, že naše emoce hrají důležitou roli v našem fyzickém zdraví. Renomovaný biolog Dr. Candace Pert zjistil, že když máme potlačené emoce, nebo problémy, které jsme zahrabali nebo zametli pod koberec, můžeme si tak blokovat buněčné receptory v určitých oblastech našeho těla. Pokud tyto buňky zůstávají blokovány po dlouhou dobu, existuje zvýšená pravděpodobnost vypuknutí nemoci, a to v těch konkrétních orgánech, kde jsou buňky emocemi blokovány. Klíčem k buněčnému léčení je odkrytí potlačovaných bloků, jejich uvolnění a úplné vyčištění. Pak se v celém těle přirozeně spustí proces hojení na všech úrovních.

Cesta je metoda, která může pomoci odhalit nemoci a poranění na emocionální, duševní a tělesné úrovni a vyléčit je. Jak k tomu dochází? Cesta nás zavede prostřednictvím naší vlastní moudrosti k příčinám těchto nemocí a poranění, kterých si většinou nejsme vědomi. Pomůže nám odhalit potlačené pocity a projít vrstvami hněvu, strachu, nenávisti, smutku i méněcennosti, které jsme během života nastřádali a tím ztratili přístup k naší vlastní duši. Jak Brandon Bays říká, pocity jsou branou k našemu vlastnímu pramenu lásky, důvěry a radosti, který v nás proudí. Během Cesty máme možnost smířit se s těmi osobami, které nás v životě zranily, nebo nám hluboce ublížily. A to tak, že jsme schopni jim na úrovni srdce odpustit a probudit se do vědomí a víry, že vše, co se děje, má nějaký smysl, i když tomu třeba nerozumíme.

Díky svému založení tato metoda pomohla tisícům lidí na celém světě osvobodit se od strachu, úzkosti, stresu, deprese, nízkého sebevědomí, chronického vzteku a zloby, fyzických onemocnění a chorob, od problémů souvisejících se závislostmi, užíváním návykových látek, opakováním nezdravých vzorců chování, sexuálním zneužíváním, problémy ve vztazích či v profesním růstu. Používáním metody Cesta obyčejní lidé dosahují neobyčejných výsledků bez ohledu na věk, prostředí, kulturu a výchovu.

Brandon Bays povede v Praze jednodenní seminář, který bude speciálně „šitý na míru“ pro jeho účastníky.  Z obsahu můžeme prozradit, že nás Brandon pozve formou mini procesů a cvičení na Cestu k navrácení vášně, pochopení smyslu života, odkrytí skrytého našeho potenciálu a za zdravým a šťastným životem. Společně s Brandon se ponoříme do sdílení, což nám dovolí vstoupit do tajemství Cesty na tomto speciálním workshopu, který pro někoho může být mnohem více než jen inspirací pro navazující budoucí semináře „Intenzivní Cesta“. 

Jednodenní seminář s Brandon Bays
Místo:    Hotel Pyramida, Bělohorská 24, Praha

Termín: 19. května 2012

Vstupenky můžete zakoupit na www.vstupenkov.cz

Více info: www.brandon-bays.cz

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Komentáře (8)

 • Obrázek uživatele že by
  že by (anonym)

  se ještě někdo nechal na toto nachytat? To bylo populární tak před 20 lety, takové akce..paní asi poněkud zaspala možnost dobrého výdělku :-)))

  Kvě 20, 2012
 • Obrázek uživatele Jiddiš
  Jiddiš (anonym)

  Je taky vodvaz,v jednom filmu ji,vona hlavní postava měla mozek INTEGRÁL!!..1951!už,v tom filmu,jo,kosila lidi,jen se na ně,normálně,fakt,jen se na ně podivala.

  Srp 25, 2013
 • Obrázek uživatele Jiddiš
  Jiddiš (anonym)

  Je taky vodvaz,v jednom filmu ji,vona hlavní postava měla mozek INTEGRÁL!!..1951!už,v tom filmu,jo,kosila lidi,jen se na ně,normálně,fakt,jen se na ně podivala.

  Srp 25, 2013
 • Obrázek uživatele Nevim
  Nevim (anonym)

  se ještě někdo nechal na...kolik vydelavas ty, ale ja bych s ni menil.

  Srp 25, 2013
 • Obrázek uživatele Tanja
  Tanja (anonym)

  Brandon Bays je podvodnice.

  Srp 26, 2013
 • Obrázek uživatele Eda
  Eda (anonym)

  A jak to víš Tanjo?? Nějaké důkazy nebo odkazy.....

  Srp 26, 2013
 • Obrázek uživatele Eda
  Eda (anonym)

  A jak to víš Tanjo?? Nějaké důkazy nebo odkazy.....

  Srp 26, 2013
 • Obrázek uživatele Aga
  Aga (anonym)

  Trocha šafránu nigdá nezaškodi.

  Zář 02, 2013

Přidat komentář

Reklama

Reklama