Přírodní strategie proti kvasinkám a plísním v organismu

V dněšní době má velmi mnoho lidí rozličné zdravotní potíže, v jejichž pozadí stojí rozmnožení kvasinek (candióza) ve střevním traktu, v nejhorším případě v celém organismu (systémová candidóza). Příčinou je kyselotvorná strava s přemírou cukru a rafinovaných potravin, nadměrná léčba chemickými antibiotiky a užívání hormonálních přípravků.

Příznaky pomnožení kvasinek v organismu naleznete v těchto 2 článcích:
Projevy kvasinek u dospělých

Projevy kvasinek u dětí

Strategie boje proti kvasinkám musí být komplexní a zahrnovat:


Přípravky působící proti kvasinkám a plísním - Kaprylová kyselina nebo Štáva z celých listů aloe vera (nikoliv aloe vera gel či aloe vera šťáva)
Přípravky na podporu jater (kvasinky svými metabolity velmi zatěžují játra, odumírající kvasinky jsou další zátěží) - např.ostropestřec marijánský
Přípravky na obnovu zdravé střevní mikroflóry - nejlépe širokospektrální přípravky obsahující více kmenů probiotických bakterií společně s prebiotiky (látky podporující uchycení probiotických mikroorganismů ve střevech)
Protikvasinkovou dietu - tato dieta kvasinky oslabuje a umožňuje působení protikvasinkových přípravků, sama o sobě může být však nebezpečná, jelikož pouze utlumí metaboliskou činnost kvasinek (což se může projevit přechodným zlepšením příznaků) a po jejím skončení může dojít k bouřlivé aktivitě vyhladovělých kvasinek a k výraznému zhoršení příznaků. Proto je vždy nutné dodržovat protikvasinkovou dietu spoleně s užíváním protikvasinkových přípravků.

Další vhodné přípravky:

Při kašli - vhodné přírodní antibiotikum s protikvasinkovým a protiplísňovým účinkem - oregánový olej

Při poševních mykózách -
Echinacea podporuje imunitní systém a působí proti pomnožení kvasinek v pochvě
Vaginálně (do pochvy) lze používat aromaterapeutické přípravky s protibakteriálním a protiplísňovým účinkem (Albisan - kape se na tampon))
Na intimní hygienu je vhodné používat nedráždivé přípravky na olejové bázi s aromaterapeutickými oleji (Intima, Intimus, Intim-set)
Též lze do pochvy zavádět kapsle s prospěšnými probiotickými bakteriemu, které jsou vhodné i pro  intravaginální použití (Multi-acidophilus)

Při zánětech močových cest - je velmi prospěšná směs brusinek, esteru-C a probiotika (L- acidophilus) - Cran Flora

Při kožních problémech - Koloidní stříbro, Kvalitní kokosový olej (obsahuje kaprylovou kyselinu), přípravky s tea tree olejíčkem

Ušní potíže - bioinformační bylinný přípravek s éterikými oleji Audiron

Afty, zápach z úst - pomáhá Viraloe - ochranný ústní sprej (obsahuje šťávu z celých listů aloe vera, propolis, výtažek z grapefruitových semínek, javorový sirup a éterické oleje s protivirovým, protibakteriálním i protiplísňovým účinkem)

Spirulina, chlorella - pomáhají do organismu dodat všechny potřebné živiny, vitamíny a minerály, navíc mají shopnost pročišťovat organismus od těžkých kovů, které též stěžují boj proti kvasinkám a plísním.

Při systémové candióze je žádoucí celkově posilnit imunitu: Colostum Candida s probiotiky, Candida Forte, Lapacho

Boj proti kvasinkám trvá většinou 3-6 měsíců v závislosti na rozsahu postižení organismu. Po skončení terapie je vhodné
pokračovat se zdravou životosprávu s omezením jednoduchých cukrů a rafinovaných potravin a pokud možno se vyhnout léčbě  antibiotiky, pokud není nezbytná.

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Související produkty na 001shop.cz: 
Související články: 
Související diskuze: 

Komentáře (7)

 • Obrázek uživatele Dan
  Dan (anonym)

  Já měl také tělo plné plísní, pak mě kamarád poslal sem www.biorezona.cz, docházel jsem tam po konzultaci na plazmový generátor, teď už jsem si ho koupil domů

  Bře 02, 2017
 • Obrázek uživatele Martina
  Martina (anonym)

  S manželem jsem tam chodila také na plazmový generátor, pak mi ho od nich manžel koupil na Vánoce domů, koupil přístroj Super Ravo Zapper

  Bře 06, 2017
 • Obrázek uživatele Oxa
  Oxa (anonym)

  Já měl také tělo plné...V biorezona mají plasmový generátor tu RPZ14, která v půlce frekvencí nefunguje vůbec a v té druhé někdy dost špatně.

  Bře 07, 2017
 • Obrázek uživatele Martin
  Martin (anonym)

  Já jsem si ten přístroj koupil domů a funguje bezproblémově, a když jsem na něho chodil k nim, tak jsem taky žádný problém nezaznamenal

  Bře 07, 2017
 • Obrázek uživatele Pavla
  Pavla (anonym)

  Také máme přistroj doma, myslím, že je to investice do zdraví, která se určitě vyplatí :-)

  Bře 13, 2017
 • Obrázek uživatele Miro
  Miro (anonym)

  RPZ14 při měření výstupu v spodní půlce pásma nemá žádný výkon, jen naprázdno svítí. Dál nedrží přesnou frekvenci a výstup dost kolísá. Myslím, že to splácali na koleně a ani pořádně nevěděli co dělají. I laik to snadno zkontroluje přiblížením trubice zářivky, která se v nízkých pásmech nerozsvítí. Snad ten nový Aton 7 už je funkční, ale ještě jsem ho neměl možnost změřit.

  Bře 15, 2017
 • Obrázek uživatele !
  ! (anonym)

  To je jedno, jestli to funguje nebo ne, hlavně tomu musíš věřit.

  Bře 15, 2017

Přidat komentář

Reklama

Reklama