Přijďte na kongres tradiční čínské medicíny na téma: Stárnutí a anti-aging !

Ve dnech 15. a 16. října proběhne 4. česko-slovenský kongres tradiční čínské medicíny, tentokrát zaměřený na téma stárnutí a anti-aging. Na programu bude pestré spektrum přednášek i workshopů určených laické i odborné veřejnosti.

Účastníci kongresu nahlédnou na zdravotní problémy související se stářím optikou tisíce let staré léčebné metody, která vedle vědeckého pokroku stále nachází své uplatnění a uzdravuje miliony pacientů po celém světě. O tom, jak neúprosný vliv času na člověka ovládnout a zpomalit, promluví přední praktici tradiční čínské medicíny z Čech i ze zahraničí.

Pokud dokážeme naslouchat svému tělu a vnímat přírodní zákony už v produktivním věku, kdy dochází k určujícím procesům, můžeme stáří strávit mnohem příjemněji než vysilujícím běháním po doktorech. Téma letošního kongresu tak samozřejmě neoslovuje jen ty, kteří se dnes cítí býti starými, ale je aktuální úplně pro všechny,“ zve na akci jeden z účinkujících odborníků MUDr. Jozef Lucký.

Série přednášek přinese například doporučení, jak omlazovat svůj organizmus stravou, jak podporovat trávení samo-masážními technikami nebo jak se naučit správně a zdravě spát. V rámci speciálních workshopů se zájemci naučí také základní techniky energetického cvičení Qigong.

Více informací na www.tcmkongres.cz, nebo na tel. č. 222 075 282, 732 413 880.

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Komentáře (2)

 • Obrázek uživatele Rosana
  Rosana (anonym)

  Hi dear jmenuji se Rosana mladá dáma s upřímný a upřímností, viděl jsem váš profil zde a rozhodl se vám napsat zpět poštou e friendship.my je (Johnson_rosana@yahoo.co.uk) pošlu vám můj pictures.and více o mně. objetí a polibek tvůj Rosana johnson_rosana@yahoo.co.uk _____________________________________________________________ Hi dear my name is Rosana a young lady with honest and sincerity, i saw your profile here and decided to write you back for friendship.my e mail is ( johnson_rosana@yahoo.co.uk ) i will send you my pictures.and more about me. hugs and kiss yours Rosana johnson_rosana@yahoo.co.uk

  Čer 07, 2013
 • Obrázek uživatele D
  D (anonym)

  Starnuti a anti-aging je opravdu perfektni tema. Stokrat lepsi nez aging a proti-starnuti.

  Čer 07, 2013

Přidat komentář

Reklama

Reklama