Reklama

Naturopatie

Pomoc tělu, aby se uzdravilo samo
rnPrvní muž, který si koupal ve studeném potoce podvrknutý kotník, bezděky prováděl naturopatii.

Pomoc tělu, aby se uzdravilo samo
První muž, který si koupal ve studeném potoce podvrknutý kotník, bezděky prováděl naturopatii-právě tak jako první žena, která přestala přijímat potravu, aby uklidnila zkažený žaludek, a první osoba, která zůstala v klidu a vypotila HOREČKU.

Od samého začátku se naturopatie, tehdy , přírodní léčba , soustřeďuje na pomoc tělu, aby se vyléčilo samo. Usiluje o to léčebnými prostředky různých terapií, k nimž dnes patří chiropraxe, diety a stravování, tělesný pohyb, hydroterapie, masáž, osteopatie, relaxace a dýchání a jóga. Vede také lidi k tomu, aby mysleli pozitivně, tedy raději na zdraví než na bolest a nemoce, a aby žili v dnešním náročném moderním světě co nejpřirozeněji.

V případě, že nám zdraví z jakéhokoli důvodu vypoví službu, naturopatie se především snaží zjistit základní příčinu nemoci a tu léčit, nikoli jen potlačovat nebo zmírňovat její příznaky.
Naturopati v podstatě předpokládají, že nemoci mají jednu základní příčinu - je jí porucha normální rovnováhy v lidském těle. Konkrétní onemocnění, které člověka postihne, může být způsobeno různými bakteriemi, viry, ALERGIÍ a dalšími zevními faktory, ty jsou však až na druhém místě, na prvním je pacientovo oslabení a nedostatek odolnosti. Naturopati berou v úvahu pacientův celkový tělesný, duševní a biochemický stav i okolnosti sociální, léčí každý případ jako jedinečný a každého člověka individuálně. Snaží se doplnit a podpořit lékaře tím, že poskytují pacientovi pomoc a uklidňují ho, pokud je onemocnění tak vážné, že se neobejde bez chirurgického zákroku nebo drastických léčebných prostředků klasické medicíny.

Komu může naturopatie pomoci: Naturopati jsou přesvědčeni, že svým holistickým přístupem mohou pomoci každému s jakýmkoli léčebným problémem. Věk není na překážku, pacienti mohou být od kojenců po starce.
Naturopatie je prý zvláště účinná při degenerativních onemocněních, např. při alkoholu.

Reklama

Reklama

Komentáře

insanti Mario (Út, 4. 2. 2020 - 06:02)
pomůže i při vyléčení polipů asi 5 cm ve tlustém střevě ? nevíme zatím jestli není zhoubné ,až 19.2.2020 po rozboru ,ale věříme že není zhoubné.Jak řešit dál tento problém ? děkuji jsem z Prostějovského okresu. děkuji 730843820 e-mail:[email protected]
Reklama