Vážení uživatelé - pracujeme na migraci do nového systému. Je možné, že může být web v některých chvílích pomalejší. Pokud se tak stane, omlouváme se a věříme, že se vám nová verze bude líbit. Děkujeme!

Energizace drahými kameny

Drahé kameny nám nabízejí rozmanité možnosti styku s jemnohmotnými vibračními vzorci.

Mají schop­nost přenášet specifické frekvence na různé nosiče, například na vo­du. Rozdíl mezi drahými a obyčej­nými kameny spočívá v tom, že dra­hé kameny obsahují jedinou látku nebo sloučeninu látek, takže vysíla­jí čistý vibrační vzorec.

Síla kamenů (drahých kamenů a minerálů) působí na lidi, zvířata a také na rostli­ny. O těchto silách se vědělo už v dávné minu­losti, například Číňané dra­hé kameny užívali k léčení již před čtyřmi tisíci lety. My mů­žeme jejich léčivé vlastnosti využívat buď tak, že je nosíme u sebe, nebo že jimi energetizujeme pitnou vodu.

Než ale začnete s kameny pracovat, neměli byste zapomínat, že vyžadu­jí důkladné očištění, energetické i fyzikální. Opláchněte je alespoň jednou týdně studenou tekoucí vo­dou a pak je položte třeba na vnější okenní parapet (ne za sklo), aby se na slunci nabily.

Obecně mají na vodu strukturující účinek všechny drahé kameny. Nicméně známe rovněž jejich ener­getické vzorce, které rozvíjejí svoje specifické účinky při určitých nála­dách nebo zdravotních stavech. Když jste kameny očistili a nabili, ponořte je na noc do skleněné ka­rafy s vodou. Kameny by měly na vodu působit nejméně dvanáct ho­din. Tak si můžete každý večer při­pravit vodu na další den. Experi­mentujte s různými kameny a vší­mejte si, která energie vám ob­zvlášť prospívá. Ideální kombi­nace kamenů k energetizaci vody jsou růženín, křišťál a ametyst.

Zdroj: Josef Neumayer - Sůl voda světlo, nakladatelství Eminent

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Komentáře (3)

 • Obrázek uživatele asclepion
  asclepion (anonym)

  Dovolujeme si vás informovat, že jsme zprovoznili e shop na výprodej posledních skladových zásob z našich uzavřených obchodů (polodrahokamy, drahokamy,šperky geody,esoterické předměty,knihy,léčivé kameny….).Slevy na zboží jsou vždy min. 50% a jdou pod velkoobchodní ceny. V průběhu následujících týdnu budeme zboží do eshopu dále doplňovat.Budeme moc rádi, když se podíváte na náš odkaz www.vymeteno.cz

  Čer 29, 2012
 • Obrázek uživatele hi
  hi (anonym)

  Hi,Good Day!!!!!! My name is ruth, I saw your profile today and was moved and become interested in you, I will like you to send me an email to my address (ruthjohnson13@yahoo.in ) so that i can give you my pictures for you to know whom i am. I believed we can move from here? Remember colour or distance does not matter but LOVE matters allot in life). Reply me back with my email address (ruthjohnson13@yahoo.in) hope to hear from you soon yours ruth!!!

  Bře 29, 2013
 • Obrázek uživatele Návštěvník
  Návštěvník (anonym)

  Energizace drahými kameny funguje! Jen ukažte své kočce prsten s nádherným diamatem a hned uvidíte, kolik energie do ní v tu ránu vjede!

  Bře 29, 2013

Přidat komentář

Reklama

Reklama