Reklama

Elektroakupunktura podle Volla (EAV)

Dr. Reinhard Voll zkonstruoval v padesátých letech přístroj, který umožňuje měřit elektrický odpor kůže v bodech známých z klasické čínské akupunktury.

Dr. Reinhard Voll zkonstruoval v padesátých letech přístroj, který umožňuje měřit elektrický odpor kůže v bodech známých z klasické čínské akupunktury. Protože každému bodu odpovídají určité tělesné orgány, lze na základě naměřeného odporu učinit závěr o stavu těchto orgánů.
Touto metodou mohou být odhalena chronická zánětlivá ložiska, např. v zubech, krčních mandlích, ve vedlejších nosních dutinách a ve vnitřních orgánech, jako je žlučník nebo slinivka, často dlouho předtím, než se objeví symptomy nemoci. Dále je možno prověřit účinnost a snášenlivost jednotlivých léků právě tak jako potravin nebo jedů, např. pesticidů, chemikálií na ochranu dřeva, nebo amalgámu.
Bohužel klasická medicína tuto metodu neuznává, takže vzniklé náklady nejsou hrazeny zdravotními pojišťovnami. Čtenář obeznámený s metodou EAV mi promine tento zjednodušený výklad. V případě zájmu se můžete obrátit na lékaře praktikující EAV a mající bud mezinárodní zkoušku, nebo školení v Institutu postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví (IPVZ).

Reklama
Reklama

Komentáře

Sychra (Út, 28. 9. 2010 - 18:09)
Nedivím se, že medicína nepřijme EAV , když se o této metodě píší takto zavádějící informace. Ani nevíte, jakou fyzikální veličinu přístroje měří. To je tedy opracvu zarážející.
Nedivím se, že medicína...Ráda bych měla informaci, zda se kvasinky dají vyléčit zcela nebo jen se léčí by se udržel jakž-takž nějaký stav. Dieta na celý život? Máme to v rodině .
Elektroakupunktura (Út, 29. 7. 2014 - 20:07)
podle vola.
Reklama