Metoda RUŠ - změňte svůj život

Metoda RUŠ - změňte svůj život

22.2.2012 00:01  |  Terapie

Metoda RUŠ je moderní, jednoduchá, praktická, logická a velice efektivní metoda, která dokáže vyřešit téměř jakýkoliv problém. Vycházíme z předpokladu, že každý problém má nějakou příčinu, která někdy nějak logicky vznikla (většinou už v dětství). ... celý článek

Komentářů: 37 | Poslední komentář: 29.8.2014 18:37

Komentáře

reagovat 16.3.2013 19:27 - Lily

Neslyšely jste, neabsolvovaly jste? Dočetla jsem se nyní v časopise a docela mne to zaujalo... Ráda bych vyzkoušela. Jen mám strach, aby to nebylo jen vyhození peněz... Už jsem absolvovala kineziologické sezení a vůbec nic mi to nedalo... Díky předem za názory,

reagovat 16.3.2013 19:28 - Liška

Kamarádka na tom byla a tvrdí, že je to skvělé a že jí to pomohlo. Její další kámošcš to snad i vyléčilo astma (psychického původu).
Ona mě pořád do toho verbuje, ale já nějak nevím...

reagovat 16.3.2013 19:31 - Lily

Kamarádka na tom byla a...

Liško, nemáš přes tvé kamarádky kontakt na nějakou dobrou terapeutku? Jestli se odhodlám, chtěla bych k někomu prověřenému, není to zrovna levné...

reagovat 16.3.2013 19:33 - Liška

Liško, nemáš přes tvé...

www.hyleg.cz - třeba

reagovat 16.3.2013 19:34 - JiBi

Shodou okolností jsem o této metodě slyšela minulý týden a byla mi doporučena stránka www.metodarus.cz
Tam najdeš i seznam těch, kteří se touto metodou zabývají ve tvém okolí.
Pročetla jsem si pečlivě stránky, které slibují vyléčení čehokoli a nemohu si pomoci, ale zdá se mi to přece jen z jednoho soudku jako kinezilogie, takže pro sebe jsem si to vyhodnotila jako ne úplně to správný ořechový...
Kromě toho musí být "postižený" člověk docela při penězích, co jsem já četla, jedno sezení 1000 - 4 000 Kč

reagovat 16.3.2013 19:35 - Aliens

No, játeda nevím... Já jsem tohle absolvovala opakovaně a bez úspěchu.

reagovat 16.3.2013 19:35 - Povidýlka

Já jsem slyšela, že zas tak dobré to není, prý to funguje na principu "zruš to, co se ti nehodí", a to snad nejde takhle dělat?

reagovat 16.3.2013 19:37 - Lightworker

http://instantheal.alteon.sk/viewtopic.php?t=467

reagovat 16.3.2013 19:39 - Marika

http://www.marika-reiki.cz/Zkusenosti.htm

reagovat 16.3.2013 19:43 - Renda

Prošla jsem touto metodou a musím říci,že je velmi dobrá a účinná. Ukázku terapie nikde nenajdete, protože to prostě nejde. U každého to probíhá jinak, každý má jiné problémy a každá reakce je jiná. Tím pádem i ukázka by nebyla k ničemu. Každý si najde to co potřebuje a co mu vyhovuje. Přeju všem, aby vyšlo, co si nejvíc přejete.

reagovat 16.3.2013 19:50 - Amy

Hledám způsob, jak odstranit krátkozrakost.
Narazila jsem i na metodu RUŠ na stránkách Karla Nejedlého. Je to už ale delší doba... Poslala jsem mu email s dotazem, zda si myslí,že by tato metoda mohla pomoci. Odepsal mi, že vidí všechny mé vzorce a zažité rovnice... atd, ale nemůže mi nic slíbit, ale budu prý ,,šťastnější". Cena za terapiije 2950,- Kč. Tuhle částku jsem si bohužel nemohla dovolit.
Dnes jsem o této metodě znovu přemýšlela zda ji,když už bych ty peníze snad dala dohromady, mohla zkusit, podívala se na stránky, ale ta už tak vysoká cena se zvýšila jestli jsem dobře pochopila na 9950,-kč za osobní terapii. Nevím co si o tom myslet?!
Je sice pravda,že žena jpana nejedlého prý provádí terapii za původní cenu (nebo si mohu vybrat jiného terapeuta), ovšem tohle
mi připadá fakt moc. Co si o tom myslíte?
Asi je autor, a jistě si zaslouží být snad i více ohodnocen, pokud to pomáhá lidem, má právo si říci kolik chce. Nevím, ale zda už to nehraničí s něčím jiným. nebo si jeho paní zaslouží méně? proč? má jistě stejné hodnoty,vyučuje-li stejnou metodu.
Copak Vy si můžete dovolit dát téměř deset tisíc za den z kapsy? Možná se dozvím,že až odstraním bloky, peníze si ke mě samy najdou cestu...
Prosím, pokud jste to někdo absolvoval, můžete napsat alespoň pár vět, otázek a formulací-pro představu, jak to probíhalo?
Díky.

reagovat 16.3.2013 23:09 - jednoduché

Hledám způsob, jak...

Amy , je to tak jednoduché- když se ti 9950kč zdá moc( mě teda rozhodně jo), tak si najdi někoho jiného, u koho zaplatíš míň. Rozhodně neplatí, že levnější je horší.
Ono je to opravdu pokaždé jiné, záleží na tom, co potřebuješ. Já potřebovala zrušit bloky ve vztazích. Nevím, jak by to mohlo probíhat u tvé krátkozrakosti, ale celkově se u toho dost pláče, protože probíráš věci, které tě bolí.
Byla jsem spokojená a platila ve stovkách, ne tisících.

reagovat 6.4.2013 09:46 - Jan Roneš

Terapeut metody - Kladno
www.janrones.cz

reagovat 7.4.2013 02:31 - Mike

Absolvoval jsem metodu RUŠ cca před rokem a odhalil jsem její pomocí na světě i na sobě mnohá pozitiva... Zjistil jsem například, že mám oči a vlasy jako Ray Liotta, i jeho charisma?
Jsem si jistý, že je pěkný člověk, já soudím podle pohledů jiných lidí... Nechci chodit říkat "ten chlap je úžasný!" Budu si připadat jako mimořádně hezký, ale chlapovi by mělo jít především o povahu?

reagovat 7.4.2013 10:27 - ???

Absolvoval jsem metodu RUŠ...

fetuješ???

reagovat 9.7.2013 15:46 - názor

Metoda RUŠ, není nic objevného znám paní která takto terapie dělá již 10 let a mohu říci skvěle. Za hodinu takto proběhlé terapie si bere 200kč. Pan Nejedlý objevil metodu z kterou spousta lidí pracovala.... už před tímto jeho objevem. Jenom si z toho neudělali byznys.

reagovat 19.7.2013 08:43 - prosba

Metoda RUŠ, není nic...

Mohl by jste prosím napsat kontakt na tuto paní a odkud je? Moc děkuji

reagovat 15.8.2013 22:48 - Jan

Pani je z Havlíčkova Brodu a jmenuje se Zdena Ďásková. Telefon nerad dávám bez předchozí domluvy. Kontakt najdete na jejích stránkách, stačí zadat jméno. Čekal jsem sice dva měsíce než měla volný termín, ale vyplatilo se. Pomohla a já jsem nepřišel a všechny peníze. Mrzí mě,že je málo takových. J

reagovat 29.9.2013 23:30 - Alena

Zajímalo mě vždy když se někdo tváří jako duchovní terapeut proč lidi co užívají léky na zklidnění psychiky nemohou právě na takový kurz? Vždyť ty mají právě nejvíce problémů. Je jednoduší pomoci jakoby nemocnému ,,zdravému" než nemocnému,který si přeje alternativou být zdravý. Nebo je něco jinak?

reagovat 6.2.2014 07:24 - Niky

Také jsem byla na této metodě Ruš a já musím za sebe říci, že to byl pro mě jedním slovem zázrak, spadlo ze mě dvacet let tíhy, kde jsem v sobě skrývala problém a nenapadlo mě, že mě to vyvolává atopický ekzem. Opravdu, běžte do toho, pokud vás něco trápí. Já jsem byla z toho vážně moc překvapená :)

reagovat 6.2.2014 09:23 - ,

Jsem překvapená těmi reakcemi tady. Také jsem metodu zkusila, protože jsem myslela, že mi pomůže. Když to shrnu, hodinu jsem musela dokola opakotvat 2 věty, jako magor a to bylo vše. jestli si někdo myslí, že tohle člověku pomůže s problémem tím, že bude dokola jako magor opakovat pár slov, tak to ne. Tohle se musí změnit uvnitř a ne jen prázdným opakováním kravin. Kdybych věděla, co to obnáší za kravinu, tak bych do toho už nešla. Musím říci, že litr byl v háji a na takovou trapármu už bych v životě nešla. Teď už si myslím, že ty pochvalné komentáře si sem psali spíš jen tzv. terapeutové, ale ne klienti.

reagovat 6.2.2014 11:02 - ...

Jsem překvapená těmi...

Naprosto souhlasím. Je to jen vymytí mozku.

reagovat 7.2.2014 10:10 - Blánš

Zajímalo mě vždy když se...

Myslím, že i nemocní, kteří užívají zklidňující prostředky, mají v případě zájmu přístup k alternativě, jen je potřeba dobře zvolit metodu. Konkrétně v okrese Přerov vím, že jedna privátní psycholožka, specializovaná na alternativní postupy, bere tyto případy a pomáhá jim.

reagovat 11.5.2014 14:54 - conferma

Také jsem objednaná k jedné paní na metodu ruš, ale stále pochybuji jestli tam jít nebo ne..přece jen je to dost drahé!Co když to budou jen vyhozené peníze?Jak tady čtu názory některých, tak někomu to pomohlo někomu ne..Sama jsem toho vyzkoušela už hodně na odblokování vztahů, nespavosti a zatím mi nic nepomohlo, možná nebyl ten správný čas, věci nebyli správně pochopené atd.

reagovat 11.5.2014 17:17 - Honza

A to já jsem si myslel, že ta metoda RUŠ mi pomuže k tomu, aby mi přestalo vadit, že nemam prachy, he he.

Ted' vidim, že je právě navopak potřeba mít prachů dost.

reagovat 20.5.2014 16:20 - tanril

Také jsem objednaná k...

Tvrdý fakt života je bohužel ten, že žádná metoda nezabere každému nebo na každou potíž. Během vyhledávání informací o metodě RUŠ se mi nepodařilo najít nic ohledně účinnosti, indikací, statistik (které by měly být k dispozici pro každou solidní psychoterapeutickou metodu). Tato metoda údajně "na vše a pro každého, kdo chce něco změnit" má na svoji podporu mizivá tvrdá data.

reagovat 31.7.2014 14:21 - L.

Nepřijde mi, že by zrovna toto mohlo nějak pomáhat.
Brácha na RUŠ byl a prý to bylo na nic a předražené.:-(

reagovat 27.8.2014 23:59 - Kvítka

Mně teda ruš hodně pomohla. Holčina u které jsem byla, používá víc metod, tak vlastně nevím, co z toho všechno byla přímo metoda ruš, ale dobrý! :)

reagovat 28.8.2014 14:03 - anetta

Také jsem objednaná k...

Vyskúšala som niečo podobné.Bola to regresná terapia.Pomohlo mi to hlavne v prvej fáze problému.

reagovat 28.8.2014 15:13 - c

Vyskúšala som niečo...

Jenomže regresní terapie je úplně něco jiného. Regresní terapie pomohla i mně.Zato RUŠ, kterou jsem zkusila cca o 2 roky dříve, jedna velká katastrofa. Pořád jako magor jsem musela dokola opakovat 1 větu asi 15 minut. A pak se mě "terapeutka" zeptala, jestli se to zlepšilo. Řekla jsem, že ne, tak zase dokola jako blázen. Pak se mě zase zeptala, jestli už jako lepší, tak jsem jí raději řekla, že jo, protože sedět tam a popřád dokola opakovat nějakou blbost ještě dalších x minut, to už by mi z toho vážně hráblo.

reagovat 28.8.2014 15:29 - Kvítka

"C" a zkusila jste i jiného terapeuta? Stejně jako nebude člověk spokojený s každým lékaře, tak i psychoterapeutech jsou rozdíly. Já šla (po špatných zkušenostech s jinýma metodama) na doporučení kamarádky... Jinak taky jsme opakovaly, a když se mi pocity nelepšily, terapeutka mi kladla další otázky, kterýma jsme se dopídily, až k jádru, kde už se mi krásně ulevilo. :) Doporučuju zkusit ještě jinde, škoda odsoudit kvůli jednomu neumělovi (pro mě) tak účinnou věc. :)

reagovat 28.8.2014 16:48 - anetta

Jenomže regresní terapie je...

To som nevedela.Keď vám pomohol tento druh terapie,to je super.Asi nie každému vyhovuje to isté-mýslím tým,ten istý druh terapie.

reagovat 28.8.2014 20:32 - c

"C" a zkusila jste...

No, abych jako blázen pořád dokola opakovala 1 větu, to už ani náhodou. Bohužel jsem nevěděla, co to je za metodu, narazila jsem na ni internetu, jak si ji lidé pochvalovali a nikde nic víc o tom, jak to probíhá, jsem nenašla.
Pro Anettu- ano, mně regrese úplně kápla do noty. Ale také záleží na terapeutovi. já byla u Dragomireckého. Už jsem sem na něj dávala doporučení několikrát, byl to on, kdo přinesl tuto metodu do Čr.

reagovat 29.8.2014 10:15 - anetta

No, abych jako blázen...

Ano,presne tak súhlasím-záleži na terapeutovi.A moja terapeutka sa učila u jeho žiaka,ktorý(Patrik Balint)ju rozšíril aj na Slovensko.

reagovat 29.8.2014 15:21 - c

Ano,presne tak...

Tak to jste byla v dobrých rukou.

reagovat 29.8.2014 18:37 - Kvítka

To opakování (při správném vedení samozřejmě)prostě funguje, pracuje s ním i EFT a další metody. Není to jen nějaká "věta" ale program z podvědomí, který je potřeba uvolnit. Při správném vedení a hlavně dovedení do podstaty, opakujete chvíli a pak přijde úžasná úleva. :) S regresí mám ve svém okolí tak otřesné zážitky, že bych se na ní bála, ale opět - věřím, že je to v první řadě o kvalitě terapeuta.

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

To som nevedela.Keď vám pomohol tento druh terapie,to je super.Asi nie...
anetta  |  28.8.2014 16:48

No, abych jako blázen pořád dokola opakovala 1 větu, to už ani náhodou....
c  |  28.8.2014 20:32

Ano,presne tak súhlasím-záleži na terapeutovi.A moja terapeutka sa učila...
anetta  |  29.8.2014 10:15

Tak to jste byla v dobrých rukou.
c  |  29.8.2014 15:21

To opakování (při správném vedení samozřejmě)prostě funguje, pracuje...
Kvítka  |  29.8.2014 18:37

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *