Gersonova terapie

Gersonova terapie

7.8.2017 00:01  |  Terapie

Je nutné mít na zřeteli, že jakákoliv detoxikační procedura je pouze tak účinná jako její spojenec, totiž procedura výživná. Proto nejefektivnější terapeutické přístupy zahrnují pro úplné uzdravení obojí. Gersonova terapie je zářným příkladem této filozofie, kombinuje totiž moc agresivního pročištění a hutnou výživu. Tím maximalizuje schopnost těla vyléčit chronickou nemoc samo. ... celý článek

Komentářů: 2 | Poslední komentář: 15.9.2017 08:13

Komentáře

reagovat 11.9.2017 09:59 - Jitka

Přeposílám dál, jak jsem to dostala.
Protože se deset posledních let explosivně zvyšuje množství pesticidů a rondapu v spodních vodách na Českém území a znečištění překročilo již 90% území celé České republiky, dostalo Ministerstvo již v roce 2016 za úkol najít viníky znečištování a podat na ně žaloby zastavení znečištování a o uhrazení nákladů na odstranění těchto znečištění, včetně návrhu předběžných opatření na zablokování účtu těchto firem, protože náklady na toto odmoření budou astronomické.
Kontaminace podzemních vod vzniká převážně postřiky rondapem kukuřice, obilí, řepky a dalších plodin.
Rozsah znečištění je takový, že na některých polích již není možné něco pěstovat, protože to herbicidy zahubí. Také je prokázáno, že rondap je karcinogen.
Ministerstvo ve věci nijak nekonalo dodnes, čímž absolutně porušuje své povinosti při správě státního majetku a zdrojů a měli by být popohnáni k odpovědnosti konkrétní úředníci, kteří za tuto liknavost mohou.
Nebo zde dochází ke korupčnímu jednání a to v ohromném rozsahu, protože na průmyslu řepky a dalších plodin jsou angažováni velcí podnikatelé i politici.
Občané tedy na většině území dostávají kontaminovanou vodu a vláda to už několik let nijak neřeší.

reagovat 15.9.2017 08:13 - Mirek

Soused si už před deseti lety začal stříkat cestičky na zahradě rondapem a od té doby mu pořád po roce, roce a půl umírají psi na rakovinu. Teď má rakovinu i jeho manželka, tak se s toho snad dostane,už jí léčí, ale ten neví jak ten sajrajt ze zahrady dostat.

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

Přeposílám dál, jak jsem to dostala. Protože se deset posledních let...
Jitka  |  11.9.2017 09:59

Soused si už před deseti lety začal stříkat cestičky na zahradě...
Mirek  |  15.9.2017 08:13

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *