Autopatie - nová cesta ke zdraví

10.2.2009 00:00
Terapie

Na I. konferenci o autopatii, která se konala v Praze dne 31.1.2009 zaznělo mnoho příspěvků od pacientů i terapeutů, které popisovaly příběhy vyléčení dlouhodobých chronických potíží i zlepšení psychického stavu a celkového pocitu ze života.

Autopatie je metoda celkového pozitivního ovlivňování lidského organismu, od spirituální sféry až po tělesné orgány, vyrůstající na základech klasické homeopatie. Je to nová metoda, jejíž principy již byly v historii využívány u lidí i ve veterinární praxi. Jedná se o použití homeopatickým způsobem vysoko ředěné vlastní sliny osoby, která má být pozitivně ovlivněna.


V České republice je průkopníkem této metody zakladatel školy klasické homeopatie Mgr. Jiří Čehovský. Za 6 let sesbíral společně s dalšími terapeuty a pacienty velmi mnoho zkušeností.


Na konferenci bylo referováno o několika případech velmi výrazného zlepšení pacientů s Alzheimerovou chorobou, vymizení několikaletých těžkých migrén, vyléčení cukrovky 2. typu, kdy již byl 4x denně píchán inzulin a vyskytovalo se plno komplikací, schizofrenie, výrazném zlepšování pacientů s celkovým ochrnutím, jimž klasická medicína již nedávala naději, zlepšení epilepsie, chronického únavového syndromu, silně snížené imunity, srdeční arytmie a dalších zdravotních potížích. Zajímavé bylo, že pacienti též často sami od sebe přestávali v průběhu terapie kouřit.


Na rozdíl od homeopatie u autopatie odpadá dlouhodobé hledání vhodného léku, jelikož ten správný lék máme všichni ve svém těle. Pouze je nutno nalézt vhodnou potenci, správné naředění, jelikož se ukazuje, že někteří lidí více reagují na nižší potence a jiní na vyšší. Při hledání správné potence je zejména ze začátku užitečné obrátit se na zkušeného poradce a svůj případ s ním konzultovat. Výroba léku je již pak záležitostí samotného pacienta či rodinných příslušníků v případě pacientovy nemohoucnosti.


Jedna z účastnic konference charakterizovala nadšení z této léčebné metody slovy: ?Autopatie mi dává pocit svobody a nezávislosti?.


Další velkou výhodou autopatie je to, že může probíhat současně s jakoukoliv jinou léčbou včetně léčby klasickými léky. Nedochází k vzájemné antidotaci. Chemické či jiné léky mohou být vysazovány postupně v závislosti na zlepšujícím se pacientově stavu.


Samozřejmě, že ani autopatie není všelék. Autopatický lék je podle slov Mgr. Čehovského jakýmsi architektem, který dává tělu informace, jak obnovit zdraví, avšak stejně jako při stavbě domu je nutno i organismu dodat kvalitní stavební materiál ? výživu, vitamíny, minerály a zajistit vhodné podmínky pro regeneraci organismu. V některých případech je potřeba nejprve obnovit správnou acidobazickou rovnováhu organismu. Zejména odstranit jeho překyselení.
MUDr. Monika Klaudysová

Více informací získáte na www.autopatie.cz

Autopatickou lahvičku můžete zakoupit na www.001shop.cz či přímo v obchodě 001shop Krakovská 22, Praha 1

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

To samé jsem zažil i já.Úleva byla, jak píšete,že jsem věnoval...
Josef  |  29.3.2010 23:33

Nemíním zde posuzovat, či soudit cenu autopatické lahvičky, prostě...
xxxxpetronius, vulgo Petr K.  |  27.7.2010 23:44

Autopatie je neúčinná v případě, že použijete špatnou vodu a nebo...
Blanka Malá  |  17.9.2012 12:06

Využila jsem služeb paní Dinušové, ohledně terapie přikládání...
Helena  |  13.8.2014 16:41

Renato Dinušová, necpi sem pořád tu svoji reklamu. Všichni víme, že...
Evelína  |  13.8.2014 16:47

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 
* *